Produkcja muzyki, kompozycja, aranżacja - disco, hiphop, pop

Kontakt
Numer telefonu
607720860

Produkcja muzyczna – co możemy wspólnie zrobić?

W naszej ofercie znajduje się bogaty zakres możliwości. Pracują z nami jedynie osoby, które kochają tworzyć muzykę! Oferujemy gotowe produkcje, nagranie wokalu czy też kontakt z producentem muzycznym. Produkcja muzyczna z naszą firmą to czysta przyjemność, w której nie trzeba obawiać się o żadne ukryte koszty ani kruczki prawne. Realizacja dźwięku to nasza pasja, niezależnie od tego, czy to muzyka do reklam, czy tworzenie nowego hitu na youtube, czy do radia!

Nagrania, a gotowe produkcje – cennik

Jeśli chodzi o nagranie wokalu, cena zależna jest od wielu czynników. Podobnie sprawa ma się z napisaniem tekstu piosenki czy przygotowaniem muzyki do reklam. Wystarczy jednak do nas napisać i podać nam najważniejsze informacje o zleceniu, aby wycenić je indywidualnie. Na naszej stronie znajduje się specjalny formularz, dzięki któremu skontaktujesz się z nami.

Produkcja muzyczna, a producent muzyki – kim jest?

Jeśli interesuje cię to, kim jest producent muzyczny, śpieszymy z pomocą. Producent muzyczny to osoba, która stoi na czele całego przedsięwzięcia. To producent muzyczny odpowiada za całokształt tego, co powstanie, zarówno w przypadku nowych przebojów, jak i muzyki do reklam czy gier.

Oceny

Średnia