Nagrania studyjne, studio nagrań dla wokalistów i muzyków - Warszawa

Kontakt
Numer telefonu
607720860
Lokalizacja

Napisz do nas, umów się na dany termin i korzystaj ze studia. Jeśli tego potrzebujesz, pomożemy na każdym etapie tworzenia. Stworzymy bity, tekst piosenek, aranżację muzyczną, a na koniec zajmiemy się mix masteringiem. Dla nas nagranie wokalu czy podkłady muzyczne dla wokalistów nie mają żadnych tajemnic. Przygotujemy to tak, abyś był zadowolony z efektu. Nad całością projektu stanie producent muzyczny, który zna się na swoim fachu. Pomoże ci na każdym etapie tworzenia, dzięki czemu twoja piosenka będzie wyjątkowa. Dzięki naszej pomocy możesz stworzyć nowy hit radiowy. Produkcja muzyki to nasza pasja, którą chcemy uprzyjemniać życie innym.

Koszt nagrania wokalu

Cena nagrania wokalu zależna jest od wielu czynników. Głównie wskazuje się na ceny około 150 zł za godzinę w studiu nagraniowym. Wszystko jednak zależy od tego, ile z nami współpracujesz, czego oczekujesz i ile pomocy potrzebujesz. W przypadku całego tworzenia piosenki z nami, gdzie nagrywanie wokalu to jedynie część procesu, wyceny są przygotowywane indywidualnie. Z nami przygotujesz piosenkę z każdego gatunku. Nagrywanie disco polo, a może hip-hop? Znamy się na wszystkim.

Sprzęt najwyższej klasy

Nagrywamy na najwyższej klasy sprzęcie:
- Avantone - mikrofon lampowy pojemnościowy, model CV12
- Shure SM7B - legenda wśród mikrofonów dynamicznych
- Lewitt LCT 440 - mikrofon pojemnościowy przeznaczony dla wokalistów
- poza tym do nagrań używamy również marek, takich jak: AKG, MXL oraz Samson.

Sprzęt odsłuchowy:
- KRK Rokit 5,
- JBL 2x 305P MKII
- Beyerdynamic DT770 PRO 250 Ohm
- Beyerdynamic DT990 PRO 250 Ohm
- Audio-Technica ATH M30X

Posiadamy również wiele kontrolerów, pianino elektryczne, gitary klasyczne, akustyczne oraz elektryczne. Dzięki naszym instrumentom nagrasz nie tylko swój wokal, ale też muzykę!

Skontaktuj się z nami i umów na nagrania:
tel. 607 720 860
www.fabrykahitow.pl

Oceny

Średnia